T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ALTINDAĞ - Ankara Ticaret Odası 65. Yıl Ortaokulu

Haberler

Mrt

Mrt

Kız Voleybol Takımımız Yusuf Has Hacip Orta Okulunu 2 - 0 mağlıp etti. Takımımız tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Ock

Ara

Proje Altındağ ilçesinde bulunan ortaokul öğrencilerinin camilerle buluşturularak, camilerin sadece namaz kılınan mekanlar olmadığı, aynı zamanda milli ve manevi değerler çerçevesinde, kültürel, sosyal, akademik ve sportif yönlerinin de geliştirilebileceği mekanlar olduğu konusunda gençlerimizin bilinçlendirilmesi, bu çerçevede özellikle dini, ahlaki ve kültürel alanlarda eğitim imkanı sunarak kimlik gelişimlerine katkıda bulunulması hedeflenmektedir.

 

Nesillerimizi, dini ahlaki ve kültürel açıdan özgür düşünen, ufku geniş, entelektüel, üretken, dinine, kültürüne, vatanına, devletine, bayrağına bağlı hür nesiller haline getirmek zorundayız. Allah tan başka kimsenin kulu kölesi ve askeri olmayan hür bireyler yetiştirmek amacındayız.

Ara

Çocuğun dili oyundur ve günlük çatışmalarını, zorluklarını en iyi oyunda açığa çıkararak kendini ifade eder. 

Kas

Okul Öncesi öğretmenlerimiz rehberliğinde Okul öncesi öğrencilerimizin hazırlamış olduğu etkinlikler, velilerimizin ve okulumuza gelen misafirlerimizin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Kas

24 Kasım Öğretmenler Günü öğrencilerimizin hazırlamış olduğu program ile kutlandı.

Kas

Haz

Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Zülkarneyn AVCI okulumuz teknoloji tasarm sergisi açılışına katıldı.

Haz

Haz

Haz

Okulumuz masa tenisi takımı birinciliği...

Haz

May

Bir yıl boyunca yapılan çalışmalar verilen emekler sergimizde...

May